Wybierz Biblię dla siebie

dołącz do nas
Co nowego

Warning: Use of undefined constant U - assumed 'U' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naszczas/domains/naszczas.pl/public_html/biblia/wp-content/themes/wizjo/sidebar.php on line 3
  • 17 grudnia 2014
  • komentarzy
  • 793 wyświetleń
  • lubi to!

Rekolekcje


Od 12 do 14 grudnia w Ośrodku Totus Tuus w Zembrzycach miały miejsce pierwsze rekolekcje naszego portalu. W niedużym, ale niezwykłym, ekumenicznym (katolicko-prawosławnym) gronie skupialiśmy się wokół Modlitwy Jezusowej, a naszym przewodnikiem był prof. Krzysztof Leśniewski z KUL.

Jak to zwykle na rekolekcjach, nie zabrakło konferencji i modlitwy, ale nie możemy powiedzieć, że były to rekolekcje przesiedziane. Prof. Leśniewski wprowadzał nas w tajniki pracy oddechem podczas modlitwy i czytania Słowa Bożego, praktykę pokłonów i Modlitwę Jezusową w drodze –  modli się przecież cały człowiek, z duszą i ciałem.

Najbardziej niezwykłe były podczas tych rekolekcji chyba spotkania, rozmowy, doświadczenie niezwykłej jedności i bliskości, mimo podziałów.

Jako że wszyscy zgłosili chęć udziału w kolejnej edycji, na pewno ją zorganizujemy. Być może już na wiosnę. A już dziś na nią zapraszamy.

Organizatorzy

 

A tu kilka zdjęć z naszych rekolekcji:
fot. S. Rusin 3

fot. K. Helizanowicz 2 fot. K. Helizanowicz 3 fot. K. Helizanowicz 4 fot. K. helizanowicz 5 fot. K. Helizanowicz fot. S. Rusin 2fot. S. Rusin 4 fot. S. Rusin 8 fot. S. Rusin 9 fot. S. Rusin 10 fot. S. Rusin 11 fot. S. Rusin 12 fot. S. RusinPolecamy

Aniołowie w Biblii

Robert J. Morgan

Szemini Aceret i Simchat Tora

Bella Szwarcman-Czarnota

Droga Krzyżowa, II

Józef Augustyn SJ

partnerzy